Hírek
2017. Július 04. 11:47, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Rosszul lett és meghalt egy tóalmási traktor vezetője
Rosszul lett és árokba borult Tóalmáson egy traktoros, akit a mentők már nem tudtak újraéleszteni - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedden az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a baleset Tóalmáson a Rét utcában egy töltés oldalában történt, ahol a felborult traktor alá került annak vezetője. A kiérkező tűzoltók kiszabadították a mezőgazdasági gép alól a sérültet, de a mentők már nem tudták megmenteni az életét, a helyszínen elhunyt.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI megkeresésére elmondta, hogy a Nagykátai Rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendkívüli halálesetet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
