Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2019. Február 08. 07:36, péntek | Kék hírek
Forrás: mti

Többszörösen körözött férfit fogtak el a fővárosban

Többszörösen körözött férfit fogtak el a fővárosban

A budapesti rendőrök a Terrorelhárítási Központtal együttműködve fogtak el egy férfit, aki ellen három elfogatóparancs volt érvényben; gáz-riasztó fegyvert, kést és boxert is találtak nála

- közölte a rendőrség pénteken a honlapján. A közlemény szerint a 35 éves W. Péter ellen a BRFK VIII. kerületi rendőrkapitánysága kábítószer birtoklás miatt bocsátott ki elfogatóparancsot, a Fővárosi Törvényszék pedig azért kereste, mert csalás és sikkasztás miatt kiszabott büntetésének letöltésére nem vonult be a büntetés-végrehajtási intézetbe.

W. Pétert a rendőrök átszállították a kijelölt büntetés-végrehajtási intézetbe - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.