Hírek
2018. Március 13. 16:13, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton kezdi országos turnéját az LGT Zenevonat
Az LGT Zenevonat Szuperkoncertek című országos turnéja szombaton kezdődik a budapesti MOM Sportban - mondta el Karácsony János, a zenekar gitárosa az M1 aktuális csatorna keddi műsorában.
A koncerteken az eredetei LGT-felállásból Karácsony János és Solti János zenél, emellett Veres Mónika Nika és Gábor Biga társult a zenészekhez, akiket az Abrakazabra együtt kísér.
Ugyan Somló Tamás meghalt, ez nem emlékkoncert, egyszerűen olyan koncert, amelyen LGT-dalok hangzanak el - jelentette ki a gitáros.
Már évek óta létezik ez a koncertsorozat és minden évben változik, most például Gábor Biga hangszerelt át néhány számot - mondta el a gitáros.
A turné alatt több mint 20 helyszínen lépünk fel - tette hozzá Karácsony János.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
