Városlista
2026. március 17, kedd - Gertrúd

Hírek

2017. Február 13. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Saját anyját ölte meg egy nő Mezőkövesden

Saját anyját ölte meg egy nő Mezőkövesden

A gyanú szerint bűncselekmény áldozata lett egy 79 éves mezőkövesdi nő, akinek a holttestére pénteken reggel találtak rá egy lakásban, közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.

Azóta kiderült, hogy a lánya ölte meg azt az asszonyt - tájékoztatta Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t vasárnap.
Hozzátette: az 52 éves nőt előzetes letartóztatásba helyezték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld

EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál

Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.

2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része

A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.