Hírek
2012. November 28. 08:11, szerda |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Pénteken kigyúlnak az ünnepi fények Győrben
November 30-án Győr egész belvárosa díszfénybe borul, a stílusos faházak, a mindenütt érezhető kürtös kalács és fűszeres forralt bora illata hamisítatlan karácsonyi hangulatot teremt. Élményekért és ajándékokért is érdemes Győrbe látogatni.
Amikor sötétedik már odakinn, a város legszebb tere mesebeli varázslattal állítja meg a járókelőkelőket. Gyerekek és felnőttek, fiatalok és idősek egyaránt ámulva nézik a csodát, azt a különleges zenés fényjátékot, amihez foghatót máshol még sosem láttak azelőtt.

2012. november 30-án a Széchenyi téren Ünnepélyes Fesztiválnyitóval lépünk az adventi időszakba. Este hat órakor egy pillanat alatt fényárban úszik majd a történelmi belváros összes kis utcája, a sétáló utca és a vásároknak helyet adó terek is. Ettől kezdve minden este ünnepi zenés fényjáték fogadja majd a Széchenyi térre látogatókat, mindemellett kulináris és kulturális élményekkel egyaránt gazdagítják az ünnepvárást. Tegye Győrben a lehető legkülönlegesebbé a karácsonyi készülődést, ajándék választást, vásárlást. Részletes programajánlót itt talál.
Távolabbról érkező vendégeknek ajánljuk:
Kedvezményes szállást keres a meghitt, adventi Győr belvárosában? Érdeklődjön a Hotel Sziesztánál!

Elérhetőségek:
9023 Győr, Attila utca 41-43.
+36/96/527-443
szieszta@hotelspaar.hu
Győr belvárosában, csendes környezetben,minikonyhával, tévével, telefonnal felszerelt összkomfortos szobával várja vendégeit aHotel Szieszta. (Az alagsorban pezsgőfürdő, szauna, fitness terem szolgálja az Önök kényelmét.)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
