Hírek
2020. Január 05. 11:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nyakon szúrta volt barátnőjét egy férfi Budapesten
Nyakon szúrta volt barátnőjét egy férfi a fővárosban, a rendőrök fél órán belül elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság vasárnap.
A www.police.hu oldalon közzétett tájékoztatás szerint a 38 éves férfi még péntek este ment volt barátnője XI. kerületi lakásához. A nő beengedte a férfit, de szóváltásba keveredtek, a férfi ütni kezdte. Az éppen zárcsere miatt a lakásban dolgozó lakatos a nő védelmére kelt, ennek ellenére a támadónak sikerült a nőt egy késsel többször megszúrnia, majd elmenekült.
A rendőrök a férfit fél órán belül elfogták V. kerületi lakásában. Emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
