Hírek
2021. Április 12. 08:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 291 beteg, 5077-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 291, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 5077 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 2 900 383 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 217 258-an már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 725 241-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 23 708-ra, a gyógyultaké 429 074-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 272 459-re nőtt. Kórházban 10 740 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1249-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 43 002-en vannak, a mintavételek száma 4 961 146-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
