Hírek
2021. Április 29. 12:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 186 beteg, 2584-gyel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 186, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 2584 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön,
kiemelve: eddig 3 870 222 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 822 655-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 776 983-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 27 358-ra, a gyógyultaké 503 697-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 245 928. Kórházban 5554 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 662-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 31 133-an vannak, a mintavételek száma 5 349 792-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
