Hírek
2021. Június 06. 08:44, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 12 beteg, 137-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 12 idős, krónikus beteg, és újabb 137 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu vasárnap,
kiemelve: eddig 5 260 418 embert oltottak be Magyarországon, közülük 3 989 525-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 806 008-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 29 854-re, a gyógyultaké 716 163-ra emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 59 991. Kórházban 602 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 68-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 7093-an vannak, a mintavételek száma 5 910 248-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
