Hírek
2021. Augusztus 10. 13:08, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti
Kerítésnek ütközött autójával egy embercsempész Cecén
Letért az útról, és kerítésnek ütközött egy embercsempész mikrobusza kedd hajnalban Cecén, miután a rendőrök ellenőrizni próbálták - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök a Deák Ferenc utcában próbálták ellenőrizni a magyar mikrobuszt, de a sofőr továbbhajtott, majd letért az útról és járművével egy ingatlan kerítésének ütközött.
A buszban utazók közül hét, magát szírnek valló férfit a helyszínen elfogtak, nyolcan viszont elmenekültek, felkutatásukat nagy erőkkel kezdték meg a rendőrök.
Az elfogott férfiak sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták igazolni, ezért előállították őket, elszámoltatásuk folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
