Hírek
2019. December 24. 06:06, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Három éve körözték, a TEK végül elfogta
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a TEK segítségével fogták el az évek óta szökésben lévő férfit.
A Szolnoki Rendőrkapitányság 2016. október 4-én rendelt el körözési eljárást zsarolás bűntett és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt P. Tamás ellen, majd ebben az évben a Szolnoki Törvényszék csalás bűncselekmény miatt bocsátott ki ellene elfogató parancsot. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi Osztálya különösen nagy kárt okozó csalás bűntettének alapos gyanúja miatt folyamatban lévő eljárásában a 41 éves férfi ellen 2019-ben szintén körözést adott ki – közölte a rendőrség.
P. Tamásnak tudomása volt arról, hogy a hatóságok körözik, ezért Budapesten és vonzáskörzetében bujkált.
A nyomozók a szökésben lévő férfit azonosították, és a 2019. december 20-án 21 óra körüli időben, Budapesten, a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével elfogták, és a Fővárosi Büntetésvégrehajtási Intézetbe kísérték. A rendőrök a férfi budapesti tartózkodási helyén kutatást tartottak, amely keretében okiratokat és nagy mennyiségű készpénzt foglaltak le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
