Hírek
2021. Augusztus 09. 09:39, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Elhunyt négy beteg, 156 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Négy beteg meghalt, és újabb 156 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 5 649 125 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 491 387-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: a járvány kezdete óta 810 011-re nőtt az azonosított fertőzöttek száma, az elhunytaké 30 037-re emelkedett. A gyógyultak száma 757 247.
Kórházban 75 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 11-en vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 22 727.
Hatósági házi karanténban 1252-en vannak, a mintavételek száma 6 395 030.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
