Hírek
2011. December 27. 08:19, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Djokovics meghódította Európát
Újra egy teniszezőt választottak a legjobb európai sportolónak a kontinens hírügynökségeinek szavazásán, Novak Djokovics a Federer és a Nadal által kitaposott ösvényre lépett.
A szerb teniszező a Forma–1-es világbajnok és tavaly szintén második Sebastian Vettelt és az ugyancsak német kosaras Dirk Nowitzkit előzte meg.
Az elmúlt évben a spanyol Rafael Nadal nyerte a voksolást, akárcsak 2008-ban, míg 2004-től 2007-ig és 2009-ben a svájci Roger Federer révén született teniszező siker.
A lengyel hírügynökség (PAP) által szervezett szavazáson 18 hírügynökség, köztük az MTI vett részt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
