Hírek
2011. Október 16. 07:41, vasárnap |
Sport
Forrás: HírTV
Bronzérmesek Tóth Krisztináék
Bronzérmet szerzett a Tóth Krisztina, Póta Georgina duó az asztalitenisz Európa-bajnokságon.
A magyar kettős az elődöntőben 4-3-ra kapott ki a Dodéan, Samara párostól az elődöntőben. Tóthék már 3-1-re is vezettek, a román duó innen fordított. A két magyar játékos délután az egyes negyeddöntőjében is érdekelt. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
