Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2019. Október 08. 06:51, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Bombát találtak Iváncsán

Bombát találtak Iváncsán

Elszállítják a Fejér megyei Iváncsán előkerült második világháborús bombát - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje hétfő este az MTI-vel.

Markovics Zita korábban tudatta, hogy a Mátyás király út 23-nál, egy építési területen, közműépítés közben került elő egy 50 kilogrammos szovjet gyártmányú légibomba.

Később azt közölte: a tűzszerészeknek sikerült kiszerelniük a gyújtószerkezetet, amelyet a helyszínen megsemmisítenek.

A rendőrök az útzárat feloldották - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz

A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.