70 éves a futball élő legendája

70 éves Dino Zoff olasz labdarúgó, aki azokra sem haragszik, akik megdöntik a rekordjait.

2012. Február 28. 14:21, kedd |

Eldőlt, ki képviseli hazánkat

A férfiaknál és a nőknél is a címvédő Westbay SC csapata nyerte a hétfő este zárult curling országos bajnokságot, így ez a két együttes képviselheti Magyarországot a decemberi A csoportos Európa-bajnokságon.

2012. Február 28. 14:19, kedd |

Így tisztelegnek London elsősége előtt

Múzeumot nyit az Olimpiai Parkban a brit ötkarikás bizottság, ezzel tisztelegve az előtt, hogy London az első város a sporttörténelemben, amely harmadszor adhat otthont a nyári játékoknak.

2012. Február 28. 07:19, kedd |

Zsanettnek ismét sikerült javítania

A hónap végével ismét eljött a Héraklész felmérő ideje, Horváth Zsanett, a Felix Promotion által támogatott triatlonista számára. Edzőjével megint egy merész időt tűztek ki célul.

2012. Február 28. 07:17, kedd |

Veszélyben Farkas Norbert ifi VB indulása

Sajnos nem úgy gyógyul Farkas Norbert alpesi sí versenyzőnk keze, ahogy számított rá.

2012. Február 27. 14:17, hétfő |

Magyar siker Olaszországban

Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban.

2012. Február 27. 14:15, hétfő |

Áttörés: Babos Tímea megnyerte a monterreyi WTA-tornát!

Babos Tímea nyerte a mexikói Monterreyben megrendezett, 220 ezer dollár összdíjazású WTA-tornát, miután a fináléban két játszmában, 1:21:23 óra alatt nyert a román Alexandra Cadantu ellen. Így első WTA győzelmét aratta.

2012. Február 27. 07:17, hétfő |

Női párbajtőr GP: Szász Emese bronzérmes, javultak az esélyei Londonra

A harmadik helyen végzett Szász Emese a budapesti Westend női párbajtőr Grand Prix-n, ezzel javított helyzetén az olimpiai kvótaszerzést illetően.

2012. Február 27. 07:15, hétfő |

A Partizan legyőzésével csoportelső a Szeged!

A Szeged-Beton hazai pályán 9–8-ra legyőzte a címvédő Partizan Beogradot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, ezzel csoportelsőként továbbjutott a legjobb nyolc közé.

2012. Február 26. 14:17, vasárnap |

Ökölvívás: a címét megvédő Povetkin szoros mérkőzésen legyőzte Huckot

Az orosz Alekszandr Povetkin, a Bokszvilágszövetség (WBA) világbajnoka megvédte övét, miután Stuttgartban szoros mérkőzésen legyőzte a német Marco Huckot.

2012. Február 26. 07:07, vasárnap |

Úszó Eb Debrecenben - Az állam 90 milliót ad

Az állam 90 millió forinttal támogatja a debreceni úszó Európa-bajnokságot - jelentette be Czene Attila, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium sportért felelős államtitkára.

2012. Február 25. 14:09, szombat |

Kobajasi zárta az élen a barcelonai tesztelést

Kobajasi Kamui volt a leggyorsabb a Formula–1-es kollektív tesztelés záró napján Barcelonában. A Sauber-istálló japán versenyzője 145 megtett körével is kiemelkedett a mezőnyből. A tesztelés a jövő héten folytatódik.